На професійних столах, які входять в союз асоціації більярда України проводяться сорревнованія між професійними колективами.
 
Для Вас ми приготували два 12-футових і один 10-футовий стіл для Російської піраміди, один стіл для Американського пулу.


Кваліфіковано проводимо тренінг і навчання.
Більярд - дуже популярна, вишукана і захоплююча гра. Її доступність і простота правил призвели до того, що по всьому світу в більярд грають мільйони людей різного віку і професій. 
Запрошуємо Вас відвідати наш просторий більярдний зал, в якому розташовані столи для гри в російську піраміду і американський пул.   

Наш більярдний зал - спокійна і респектабельна зона відпочинку. М'який приглушене світло, галантні та попереджувальні маркери, зручні дивани і столики, за якими можна не відволікаючись від гри випити відмінного пива різних сортів, створюють неперевершену для активного відпочинку атмосферу.
Без сумніву, задоволення від відвідин місця і від самої гри гарантовано кожному гостю, все залежно від того, прийшов він сюди один або в компанії друзів, з дружиною або з колегами по роботі.